Oferta pracy

Operator wózka widłowego

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

4 200 brutto / mies.
  • Krajków (pow. wrocławski)

    Krajków (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładowywanie dostaw i dostarczanie komponentów w wyznaczone miejsce

  • Obsługa i konserwacja wózków widłowych

  • Sprawdzanie kompletności dostaw

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów magazynowych

  • Transport wewnętrzny odpadów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Posiadasz aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Masz motywację i chęć do pracy

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 4200 zł brutto

  • Premia absencyjna 450 zł kwartalnie lub 2500 zł brutto rocznie

  • Premia kwartalna do 13% wynagrodzenia kwartalnie

  • Dofinansowanie do posiłków (catering)

  • 800 - 1000 zł na wczasy pod gruszą raz w roku

  • 400 zł dofinansowania do wypoczynku dzieci

  • Bony o wartości do 400 zł 2 x w roku

  • Bonus 3000 zł za polecenie kandydata do pracy

  • Bonus 100 zł brutto za pracę w sobotę

  • Coroczne podwyżki wynagrodzenia

  • Karta Multisport

  • Bezpłatna opieka medyczna Medicover dla pracowników i możliwość zakupu pakietu medycznego dla rodziny

  • Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów, miejsca dla kobiet w ciąży

  • Możliwości awansu wewnętrznego w lokalnych i globalnych strukturach ZF WABCO

  • Bonus ślubny 125 zł brutto

  • Świadczenia socjalne dla emerytowanych pracowników (wczasy pod gruszą oraz bony zakupowe na święta)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Analiza aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Decyzja

5

Witamy na pokładzie!

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

W maju 2020 roku dwie wiodące firmy ZF i WABCO połączyły siły, aby dostarczać zintegrowane systemy i usługi dla producentów ciężarówek, autobusów i przyczep oraz właścicieli flot, kształtując w ten sposób transport przyszłości. ZF jest globalną firmą technologiczną, producentem systemów do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i technologii przemysłowych wspierającym rozwój mobilności nowej generacji. WABCO - globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo pojazdów ciężarowych takich jak ABS, ESC, układy pneumatyczne, zawieszenie - stało się teraz częścią ZF Group jako Dywizja Systemów Kontroli Pojazdów Użytkowych. Naszym wspólnym celem jest tworzenie bardziej ekologicznych rozwiązań transportowych oraz realizacja wizji autonomicznej i bezpiecznej jazdy.

Przewiń do profilu firmy