Operator wózka widłowego - ładowarki jednonaczyniowej

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.12.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

(wózki jezdniowe podnośnikowe, w tym specjalizowane)

Zostań Operatorem wózka widłowego w naszym zakładzie w Biskupcu!

Zatrudniamy 9,000 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

W naszej pracy kładziemy nacisk na:

  • Działanie zamiast mówienia.
  • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
  • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

Wymagania:

  • Uprawnienia IWJO na wózki widłowe  lub uprawnienia do obsługi ładowarki jadnonaczyniowej kl. II / I – warunek konieczny
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych lub ładowarki jednonaczyniowej
  • Praktyczne podejście do wykonywanych zadań
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego – mile widziana

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Dostarczanie do/z magazynu wyrobów gotowych i półfabrykatów
  • Dowożenie komponentów na linie produkcyjne
  • Utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej i magazynowej
  • Przestrzeganie zasad BHP i innych odrębnych przepisów obowiązujących w zakładzie

Oferujemy:

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy