Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesów magazynowych i procesów produkcyjnych.

  • Aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesów magazynowych.

  • Realizacja zamówień magazynowych.

  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych.

  • Rozładunki/załadunki dostaw.

  • Dokonywanie ruchów magazynowych.

  • Utrzymywanie zgodności stanów magazynowych.

  • Odpowiedzialność za porządek na magazynie w tym udział w audytach kontrolnych

  • Przyjmowanie zwrotów na podstawie dokumentacji.

  • Zatowarowanie stref produkcyjnych zgodnie z wytycznymi.

  • Poprawność w sklasyfikowaniu i oznakowaniu wytwarzanych odpadów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie.

  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym + UDT

  • Znajomość sporządzania dokumentacji magazynowej oraz jej obiegu.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Kreatywność w działaniu.

  • Łatwe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami.

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00

To oferujemy

  • Pracę w energicznie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opiekę medyczną opcjonalnie

  • Kartę sportowo-rekreacyjną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

O nas

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k. – firma produkcyjna, producent wytłoczek z pulpy papierowej

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.pulpack.pl

Informacje dodatkowe:

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Jeżeli skończyłeś/aś właśnie studia, zapraszamy do aplikowania. Jednakże, musisz mieć umiejętności i chęci w zakresie szybkiego uczenia oraz podejmowania wyzwań i nowych zadań.