Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

Grupa Progres

3 5004 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja towaru

  • praca ze skanerem

  • relokacja towaru

  • inne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny)

  • Sprawność fizyczna

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do podjęcia pracy nawet od zaraz

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie jakościowe

  • premie kwartalne

  • pracę na 3 zmiany

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowe (cert. 5088), jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Przewiń do profilu firmy