Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Widłowego

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesów magazynowych i procesów produkcyjnych.
  • Aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesów magazynowych.
  • Realizacja zamówień magazynowych.
  • Rozładunki/załadunki dostaw.
  • Dokonywanie ruchów magazynowych.
  • Odpowiedzialność za porządek na magazynie.
  • Przyjmowanie zwrotów na podstawie dokumentacji.
  • Zatowarowanie stref produkcyjnych zgodnie z wytycznymi.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym + UDT
  • Znajomość sporządzania dokumentacji magazynowej oraz jej obiegu.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Kreatywność w działaniu.
  • Łatwe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami.
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00

To oferujemy

  • Pracę w energicznie rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną opcjonalnie
  • Kartę sportowo-rekreacyjną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Informacje dodatkowe:

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Jeżeli skończyłeś/aś właśnie studia, zapraszamy do aplikowania. Jednakże, musisz mieć umiejętności i chęci w zakresie szybkiego uczenia oraz podejmowania wyzwań i nowych zadań.

O nas

Pulp-Tec sp. z o.o. sp. k. – firma produkcyjna, producent wytłoczek z pulpy papierowej

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.pulpack.pl

Operator Wózka Widłowego, Łódź