Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Widłowego

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac magazynowych polegających na rozładunku i załadunku samochodów.
  • Praca z użyciem skanera.
  • Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka widłowego wysokiego składu.
  • Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.
  • Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.
  • Załadunek samochodów wózkiem podnośnikowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na Magazynie min. 1 rok.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Uprawnienia UDT - wymóg konieczny oraz doświadczenie w obsłudze wózka podnośnikowego.
  • Doświadczenie w pracy ze skanerem – mile widziane.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;
  • Przyjazne miejsce pracy;
  • Opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie karty sportowej;
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bony świąteczne;
  • Obiady za 1 zł.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie aplikacji – analiza i selekcja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na II rozmowę kwalifikacyjną

4

Informacja zwrotna

Wiemy doskonale, że ważna jest dla Ciebie stabilizacja, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów, liderów. Obawiasz się, że brakuje Ci doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy, pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania.

Będziesz odpowiedzialna/y głównie za prace magazynowe jak: przewożenie towaru przy pomocy wózka widłowego, przygotowywanie go do wysyłki, jednak z uwagi na dynamikę środowiska – może się również zdarzyć, że będziesz również wspierał kolegów i koleżanki z innych obszarów, m.in. przyjęć czy wysyłki.

Produkty, które będziesz kompletować to produkty z branży chemicznej naszego klienta.

Operator Wózka Widłowego, Łódź