Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. jest amerykańską firmą z siedzibą główną w Hartsville. Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Naszym głównym obszarem działania na świecie jest produkowanie opakowań. Zapewniamy również usługi w dziedzinie pakowania zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Współpracujemy z największymi firmami branży FMCG. Zatrudniamy 17.500 osób i obsługujemy klientów w 85 krajach. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dbając jednocześnie o rozwój naszych pracowników w oparciu o szereg stawianych im wyzwań i możliwość pracy przy nowo wdrażanych projektach.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    (PRACA WEEKENDOWA)
    Miejsce pracy: Łódź
    Nr Ref.: OW 02/2015

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych
    • Doświadczenie w pracyna wysokim składowaniu
    • Gotowość do pracy w systemie weekendowym(piątki/soboty/niedziele 12h)
    • Uczciwość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole
    • Uprawnienia UDT – II WJO
    • Wykształcenie min. zawodowe

    Zadania:

    • Załadunek i rozładunek towaru
    • Prace magazynowe
    • Praca na wysokim składowaniu
    • Obsługa skanera

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając APLIKUJ

    lub na adres:
    Sonoco Poland – Packaging Services Sp. z o.o.
    ul. Nowy Józefów  70, 94-406 Łódź

    W temacie maila prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.
    Więcej informacji o nas: www.sonoco.com

    Uprzejmie informujemy, że firma odpowie tylko na wybrane aplikacje.
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).