Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych
    w związku z rozszerzeniem swoich usług zatrudni:

    Firma SEITO Polska od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

    Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
    Miejsce pracy: Łódź - Bałuty

    Obowiązki:

    • Transportowanie palet pomiędzy wyznaczonymi obszarami
    • Zabezpieczanie wyrobu na czas transportu
    • Zaopatrywanie linii produkcyjnej
    • Załadunek i rozładunek samochodów

    Wymagania:

    • Uprawnienia operatora wózków widłowych
    • Umiejętność obsługi wózków widłowyc
    • Punktualność, dokładność, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową FITPROFIT
    • Umowa o pracę po okresie próbnym
    • Bezpieczne środowisko pracy
    Zapraszamy do współpracy Panie i Panów!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

    top