Oferta pracy

Operator wózka widłowego

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.

Vetterów 14

Lublin

Ball Corporation dostarcza nowoczesne i przyjazne środowisku opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego, jak również technologie kosmiczne oraz inne technologie na zamówienia rządu amerykańskiego. Ball Corporation oraz jej filie na całym świecie zatrudniają 18,300 osób, a jej sprzedaż netto w 2019 osiągnęła poziom 11.5 miliardów dolarów. By dowiedzieć się więcej  wejdź na stronę www.ball.com, lub znajdź nas na Facebook lub Twitter.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Budujemy zróżnicowany zespół – zachęcamy do aplikowania zarówno mężczyzn jak i kobiety.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Wywożenie palet do magazynu lub pod załadunek
  • Ocena wywożonych palet pod względem zaistniałych wad
  • Dbanie o stan techniczny wózka
  • Obsługa terminalna PDS do gospodarki magazynowej wg instrukcji
  • Obsługa foliarki i wiązarek
  • Dbanie o czystość na terenie zakładu
  • Raportowanie przełożonemu wszelkich nieprawidłowości
  • Raportowanie przełożonemu o wszelkich niezgodnościach i problemach
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Gotowość do nauki i podnoszenia swoich umiejętności
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadówka)

Oferujemy:

  • Długoterminową i przyjemną współpracę, w bardzo dobrej atmosferze, w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Finansujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje i dofinansowujemy naukę języka angielskiego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Umożliwiamy dalszy rozwój w ramach struktury firmy
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udział w zawodach
  • Integracje, przyjęcia firmowe i imprezy dla naszych dzieci

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy