Operator Wózka Widłowego

  • Lublin, lubelskie
  • Bernardyńska 15, 20-001 Lublin, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PERŁA - BROWARY LUBELSKIE S.A.
    -lider branży piwnej w regionie lubelskim, w związku z dynamicznym rozwojem
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Obsługa wózka widłowego
    • Sprawne i szybkie przyjmowanie towarów z działu produkcji
    • Obsługa klientów polegająca na bezomyłkowym i szybkim wydawaniu towarów z magazynu
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z użytkowaniem sprzętu magazynowego

    Nasze oczekiwania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
    • Praktyka w obsłudze wózka widłowego
    • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
    • Dokładność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

    Oferujemy:

    • Pracę w prestiżowej, stabilnej firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w firmie)
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    PERŁA – Browary Lubelskie S.A., 20-950 Lublin, ul. Bernardyńska 15, tel. (081) 71 01 200, fax (081) 71 01 202, NIP 712-010-34-04, REGON 430128566, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000016008. Wysokość kapitału zakładowego Spółki: 1 380 000 zł opłacony w całości.