Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego(m/k)

Work Service S.A.O firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla Naszego Klienta z Jaworzna poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowegoNumer ref.: 2/2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Transport materiałów po hali wózkiem wielkogabarytowym;
- Pomoc w załadunkach i rozładunkach;
- Inne prace magazynowe.

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Uprawnień do obsługi wózków widłowych - wydane przez UDT;
- Doświadczenia w obsłudze wózków widłowych wielkogabarytowych;
- Dyspozycyjności do pracy  w systemie równoważnym po 12h.

CO OFERUJEMY?

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury Klienta;
- Atrakcyjne wynagrodzenie, po okresie próbnym wyższa stawka;
- Pracę na pełen etat w systemie po 12h - wg grafiku;
- Możliwość skorzystania z pakietu benefitów tj. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie;
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze wózków wielkogabarytowych;
- Terminowość wypłat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne