Oferta pracy

Operator Wózka Widłowego (Magazyn Główny)

Żabka PolskaO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego,

  • obsługa skanera,

  • kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • chęć dojazdu do Centrum Logistycznego znajdującego się w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),

  • dodatek transportowy lub transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy