Logo Pracuj.pl

Operator Wózka Widłowego (Magazyn Główny)

Żabka PolskaO firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego,
  • obsługa skanera,
  • kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć dojazdu do Centrum Logistycznego znajdującego się w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • brak okresu próbnego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • dodatek transportowy lub transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Operator Wózka Widłowego (Magazyn Główny), Tczew