Oferta pracy

Operator wózka widłowego - Magazynier

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział BieruńO firmie

  • Strefowa 2, Bieruń
    Bieruń, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Bieruń

Strefowa 2

Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie produktów i materiałów

  • Kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego

  • Rozmieszczanie towarów na magazynie

  • Bieżąca inwentaryzacja

  • Obsługa wózka widłowego oraz maszyn na magazynie

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Tworzenie i dbanie o dokumentację magazynową

Nasze wymagania

  • Ukończony kurs operatora wózka widłowego UDT IIWJO lub IWJO

  • Umiejętność obsługi MS Office

  • Inicjatywa i chęć tworzenia przyjaznego miejsca pracy

  • Motywacja do podjęcia stałej pracy

  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach. W Polsce Lear Corporation jest obecny od 22 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 11.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy. Lear Corporation Poland jest laureatem nagrody Top Employer 2020r.

Przewiń do profilu firmy