Oferta pracy

Operator Wózka Widłowego - Magazynier

Arvato PolskaO firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, rozmieszczanie i układanie towaru (leki, suplementy diety) zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • obsługiwanie rozładunku oraz załadunek a także obsługiwanie wózka wysokiego składowania,

  • wykonywanie czynności magazynowych związanych z kompletacją zamówień i pakowaniem paczek przy użyciu skanera,

  • część obowiązków będzie związana z pracą w chłodni farmaceutycznej (2-8 st. C),

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz oposiadanie uprawnień II WJO UDT na wózki widłowe,

  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (7-15, 13-21),

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • Umowa o pracę co zapewni Ci stabilność zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w firmie logistycznej,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. Finansowy bonus świąteczny, prezent urodzinowy, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci),

  • Bezpłatny dojazd do pracy z kierunku Sochaczew i pobliskich miejscowości,

  • Prywatną opiekę medyczną, dzięki której szybko uzyskasz specjalistyczną pomoc.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników