Operator wózka widłowego - Magazynier (k/m)

PPT Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland Sp. z o.o. (certyfikat 5177) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, MAGAZYNIER (K/M)Numer ref.: Widzew
Zadania na stanowisku pracy:
  • obsługa wózka widłowego (wysoki skład),
  • kompletowanie, załadunek i rozładunek towaru,
  • inne czynności pomocnicze (w tym porządkowe) w magazynie.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT),
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie III zmian (do końca 07.2020 r.); w systemie czterobrygadowym (od 08.2020 r.)
  • atrakcyjny system premiowania,
  • możliwość długoterminowej współpracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy również do naszego biura: Agencja Balans Łódź ul. Piotrkowska 51

W przypadku wysłania CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy