Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego - Magazynier

BEZGLUTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczne. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: małopolska, Posądza

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjęcia i wydania towarów
  • kompletacja dokumentacji magazynowej
  • współpraca z działami sprzedażowymi, zakupów, nadzoru produkcji i kontroli jakości
  • nadzór nad sprzętem magazynowym
  • dbałość o porządek na magazynie
  • udział w inwentaryzacji

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia UDT i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • znajomość pakietu Office lub programów magazynowych
  • znajomość branży w zakresie magazynowania
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • dyspozycyjność - zmiana dzienna
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bezgluten Sp. z o.o. z siedzibą w Posądzy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j.: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne