Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego - Magazynier

Solar Polska Sp. z o.o.O firmie

Solar Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 162

Łódź

Twój zakres obowiązków

Będziesz uczestniczył w operacjach naszego Magazynu Centralnego w Łodzi i staniesz się częścią zgranego zespołu ludzi, odpowiedzialnych za przepływ towarów do lokalizacji naszych Klientów i oddziałów w całej Polsce oraz Europie. Twoje codzienne działania będą obejmowały przyjęcie dostaw, kompletację zamówień, a także kontrolę stanu magazynowego. Zadania te będziesz realizował przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru elektrycznych i gazowych wózków widłowych oraz nowoczesnego systemu skanerów kodów QR. Będziesz również współpracował ze współdziałającymi z nami firmami spedycyjnymi oraz wykorzystywał w swojej pracy nasz system komputerowy:Microsoft-Dynamics-AX.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe elektryczne oraz gazowe,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość, zaangażowanie oraz dokładność wykonywanych zadań,

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość systemu Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem,

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Opieka medyczna Medicover

  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub OK System

  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar

  • Pracę w ambitnym i zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Solar Family Fund

  • discounts on company products

Etapy rekrutacji
1

1st Interview

2

2nd Interview

Who are we?

Solar Polska Sp. z o.o. is part of the Solar Group - one of the largest trading partners in Northern Europe in the distribution of solutions for electrical and industrial companies. Solar has been growing on the Polish market since 1998 based on branches located throughout the country. Solar is also developing the Shared Services Centre, which supports the entire Solar Group in the areas of master data, material planning, accounting, and product management. The Solar SSC office is located in the centre of Łódź, in Symetris Business Park.

Prześlij nam swoją aplikację

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 26 czerwca br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj teraz”. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego stanowiska, skontaktuj się z nami telefonicznie dzwoniąc na nr. 508 443 373.