Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “"Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego - Magazynier

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie rozładunków i załadunków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania typu Reach Truck

  • Magazynowanie w regałach wysokiego składowania

  • Kompletacja wysyłek

  • Obsługa skanera

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy w trybie dwu zmianowym

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Doświadczenia w pracy na magazynie

  • Uprawnień UDT do prowadzenia wózków widłowych

  • Dyspozycyjność i sumienność

  • Dbałość o powierzone mienie

  • Mile widziana znajomość systemów klasy WMS

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie dwuzmianowym pon. – pt. w godzinach 6-14 oraz 14-22

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Niezbędny narzędzia do wykonywania pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma SPRINGOS, właściciel portali internetowych sportservice.pl oraz shoperly.pl, od ponad dwudziestu lat na rynku jako producent i międzynarodowy dystrybutor artykułów sportowych i rekreacyjnych oraz asortymentu z kategorii dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Przewiń do profilu firmy