Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego - Magazynier

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Kobierzyce (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Kessel

    Z początkiem roku 2004 na rynku polskim rozpoczęła działalność firma KESSEL Sp. z o.o., która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG. Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Obejmując swym zasięgiem teren całego kraju, firma zapewnia produkcję, kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis.

    Aktualnie poszukujemy:

    Region pracy: Biskupice Podgórne/ Kobierzyce k. Wrocławia, woj. Dolnośląskie

    Firma KESSEL stale kroczy nieprzetartymi drogami - zawsze konsekwentnie i z ukierunkowaniem na założony cel.
    Na sukces firmy składa się
    zaangażowanie każdego pracownika.

    Kreatywność i doświadczenie są
    podstawą tworzenia -od pomysłu po realizację- innowacyjnych produktów i rozwiązań w dziedzinie techniki odwadniania.

    Zadania

    • obowiązki związane z przyjmowaniem, wydawaniem, rozładunkiem, załadunkiem oraz kompletowaniem towaru,
    • prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z przyjętymi procedurami (wystawianie i wprowadzanie dokumentów magazynowych),
    • obsługa programu magazynowego,
    • sprawdzanie i przeliczanie stanów magazynowych, inwentaryzacje,
    • porządkowanie pomieszczeń magazynowych,
    • codzienne utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie,
    • dbałość o dobrą współpracę z innymi działami.

    Wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomości zagadnień z zakresu gospodarki magazynowej,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność pracy w zespole,
    • wiedza techniczna (umiejętności czytania rysunków technicznych) będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach 8:00-16:00),
    • szkolenia
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, BenefitSystem, opieka medyczna).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
    z dopiskiem: Operator wózka widłowego - Magazynier za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres:

    Kessel Sp. z o.o.
    ul. Innowacyjna 2
    Biskupice Podgórne
    55-040 Kobierzyce

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."