Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego - magazynier

pgb-Polska Sp. z o.o.O firmie

pgb-Polska Sp. z o.o.

Fryderyka Wilhelma Redena 3

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw oraz umieszczanie ich na odpowiednich lokalizacjach,

  • kompletacja zamówień wg list wysyłkowych, załadunek towarów,

  • obsługa wózków widłowych,

  • dbanie o porządek w magazynie oraz powierzone mienie,

  • praca w systemie dwuzmianowym, na magazynie wysokiego składowania na wózkach widłowych z podnoszoną kabiną lub czołowych.

Nasze wymagania

  • dobry stan zdrowia,

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • perspektywę wieloletniej współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej.

Firma pgb-Polska to czołowy producent i dystrybutor elementów techniki zamocowań należący do grupy pgb-Europe z główną siedzibą w Belgii. Proponujemy rozwiązania i produkty najwyższej jakości, certyfikowane, spełniające wszystkie techniczne wymagania klientów. Nasze wyroby oferujemy i sprzedajemy w kraju i do wielu odbiorców zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy