Operator Wózka Widłowego

  • Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), Mszczonów, Odrzywołek (pow. grójecki), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 17.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FM Logistic Polska to oddział międzynarodowego organizatora rozwiązań logistycznych. Swoją działalność w Polsce firma rozpoczęła w 1995 roku. FM Logistic Polska posiada obecnie 12 platform logistycznych, 17 magazynów przeładunkowych i zatrudnia ponad 3 tysiące pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 tys. m2 powierzchni magazynowej oraz flotą ok. 2,5 tysięca pojazdów. Roczny obrót firmy w 2017 roku wyniósł ponad 227 mln Euro.

    W ciągu 50 lat, firma FM Logistic stała się jednym z międzynarodowych liderów w dziedzinie magazynowania, transportu i pakowania. Jako niezależna i rodzinna grupa, jest uznawana za eksperta w obsłudze logistycznej klientów z sektora dóbr konsumpcyjnych, środków czystości i kosmetyków, artykułów przemysłowych oraz produktów ochrony zdrowia.

    FM Logistic jest obecne w 13 krajach na 3 kontynentach, i w 5 strefach biznesowych (Europa Zachodnia, Europa Środkowa, Europa Wschodnia, Azja i Ameryka Łacińska).

    Obecnie operator zatrudnia ponad 23 000 pracowników i osiąga przekraczające miliard euro przychody (z czego 63% jest realizowane w skali międzynarodowej).
    Miejsce pracy: Mszczonów, Odrzywołek (pow. grójecki), Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)
    RZ/OWW/MAZ/10/2018

    Oferujemy

    umowę o pracę
    świetną atmosferę
    w pracy
    możliwość samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    niezbędne narzędzia pracy
    karta Multisport
    opieka medyczna
    ubezpieczenie

    Jakie zadania przed Tobą?

    • wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja) zgodnie z obowiązującymi procedurami;
    • prawidłowe przygotowywanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie;
    • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości;
    • raportowanie przełożonemu o napotkanych niezgodnościach.

    Co pomoże Ci w realizacji zadań?

    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym: 2-3 zmiany lub ewentualnie możliwość pracy w systemie 4 brygadowym;
    • dyspozycyjność do pracy w temperaturze 0-8 ⁰C (wyłącznie jednostka Fresh) będzie dodatkowym atutem;
    • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT;
    • mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
    • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

    Zaproponujemy Ci pracę dostosowaną do Twoich umiejętności, doświadczenia, gwarantując bezpieczne środowisko pracy, stabilne zatrudnienie, terminowe wypłaty wynagrodzeń.

    Dojazd do pracy:

    Oferujemy bezpłatny dowóz Pracowników:

    • do jednostki Pass z kierunków: Sanniki, Sochaczew, Rawa Mazowiecka, Żyrardów,
    • do jednostki Mszczonów z kierunków: Tomaszów Maz., Rawa Maz., Skierniewice, Żyrardów

    Dowiedz się więcej pod numerami tel:

    FM Logistic Fresh, Mszczonów: (46) 857 01 12

    FM Logistic, Mszczonów i Odrzywołek: 571 309 395

    FM Logistic, Pass (gm. Błonie): (22) 205 12 30

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie przy Tarczyńskiej 111A w celu realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.