Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego (na produkcji)

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

25,0027,00 brutto / godz.
  • Szkolna 54, Bolszewo (pow. wejherowski)
    Bolszewo (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), niektóre soboty - dodatkowo płatne
  • Godziny pracy:6:30-14:30, 14:30-22:30 i 22:30-6:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Szkolna 54

Bolszewo (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja materiałów i surowców przy użyciu wózka widłowego na wydziale produkcyjnym

  • Dbanie o powierzony towar i mienie firmy

  • Zachowanie czystości i porządku na terenie wydziału produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 3 lata

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobrą organizację i chęć do pracy

  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Możliwość podwyżki po okresie próbnym

  • Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę i polecenia pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • bezpłatna nauka języków obcych dla Twoich dzieci

  • finansowe świadczenie świąteczne

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie do wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy

3

Decyzja o zatrudnieniu dzień po spotkaniu

Chciałbyś pracować na produkcji? Masz doświadczenie przy obsłudze maszyn i narzędzi stolarskich lub operowaniu wózkiem widłowym? Szukasz stabilnego, uczciwego miejsca pracy? Zapraszamy! Oferujemy rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość podwyżki już po okresie próbnym, a jeśli aktualnie pracujesz na podobnym stanowisku, także premię powitalną!

Przewiń do profilu firmy