Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w nowoczesnej firmie rodzinnej w Niemczech!

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
    • Możliwość robienia nadgodzin – zarobisz jeszcze więcej!
    • Umowę o pracę na prawie niemieckim
    • Opiekę koordynatorów
    • Zakwaterowanie
    • Po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta!
    • Pracę w systemie dwuzmianowym
    • Darmowe zakwaterowanie przy 100% frekwencji!

    Obowiązki:

    • Załadunek i rozładunek dostaw
    • Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
    • Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
    • Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

    Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.