Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego

Schnellecke Logistics Wolfsburg GmbH

  • Rangsdorf, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • W dziale logistyki magazynowej wszystko jest w ruchu. W naszej nowej siedzibie w Rangsdorf będą Państwo nas aktywnie wspierać od lata 2022 r. (od ok. 01.07.2022 r.) w systemie pracy trzyzmianowej:

  • Zapewnienie sprawnego przepływu czynności magazynowych

  • Kierowanie różnymi urządzeniami transportowymi, np. wózkami widłowymi lub ciągnikami

Nasze wymagania

  • Mają Państwo doświadczenie w obszarze prac magazynowych / logistyki.

  • Dysponują Państwo świadectwem uprawnień operatora wózka widłowego.

  • A może zmieniają Państwo właśnie drogę kariery zawodowej? Przeszkolimy Państwa specjalnie pod kątem Państwa zakresu czynności.

  • Idealnie byłoby, gdyby dysponowali Państwo doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego wysokiego podnoszenia, ale nie jest to konieczne.

  • Gotowi są Państwo pracować w zespole.

  • Chcą Państwo pracować w branży logistyki samochodowej.

  • Dysponują Państwo podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Umowę zatrudnienia na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zbiorową pracy i płacy

  • Wynagrodzenie godzinowe od 16,09 €

  • Dodatek urlopowy

  • Kupon paliwowy o wartości 50,-€ przez 12 miesięcy w pierwszym roku

  • 30-dniowy urlop

  • 37,5-godzinny tydzień pracy

  • Dofinansowanie do opłat za zajęcia w studiu fitnessu, organizowane przez stowarzyszenie Qualitrain

  • Leasing roweru służbowego

  • Spersonalizowane wsparcie na miejscu we wszystkich sprawach kadrowych