Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

  • Landshut, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień

  • praca ze skanerem

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • język niemiecki

  • doświadczenie w pracy na magazynie

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatek do stawki godzinowej + 25 %)

  • w pełni wyposażone zakwaterowanie

  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • bezpłatne ubranie robocze

  • pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

  • Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.

Przez 25 lata niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie.

Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy