Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

12 00014 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Stawka: 16,23 EUR / godz. + dodatki & premie

Miejsce pracy: Niemcy, Wschodnia Bawaria

Znajomość języka nie jest wymagana! (dla osób ze znajomością j. niem. dodatkowy bonus pieniężny)

Możliwość wyjazdu w parze / grupie!

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji magazynowych

  • Rozładunek i załadunek towaru (części z branży samochodowej)

  • Przyjęcie i wydawanie towaru

  • Transport towaru na terenie zakładu, składowanie

  • Inne prace pomocnicze na terenie zakładu pracy

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe (wysoki skład)

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie na ww. stanowisku lub pracach na magazynie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mobilność (własny samochód w celach dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy. W przypadku pary lub grupy wystarczy 1 os. mobilna na grupę)

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełen etat! Gwarantowana ilość godzin (wszystkie godziny i dodatki rozliczamy i wypłacamy na bieżąco, gdyż nie stosujemy tzw. konta czasu pracy tzw. Arbeitszeitkonto!)

  • Umowa o pracę na bazie niemieckiego prawa pracy i płacy!

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16,23 EUR/h - do tego dodatki godzinowe, premie wakacyjne oraz świąteczne, oraz premie uznaniowe za ponadnormatywną wydajność

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (w pełni wyposażone z darmowym Internetem) - opłata za zakwaterowanie 200 EUR miesięcznie

  • Miesięczne zarobki na rękę po wszystkich potrąceniach budżetowych i za zakwaterowanie na poziomie min. ok. 1.700 - 2.000 EUR (w zależności od ilości godz. etatowych w danym miesiącu, znajomości języka* i okresu zatrudnienia)

  • Osoby ze znajomością języka niemieckiego - dodatkowa premia w wysokości 100 EUR netto

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako: Pracownik fizyczny (pomocnik)

Przewiń do profilu firmy