Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego Niskiego Składowania

  • Żyrardów, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-21
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, ale nie masz uprawnień UDT? Nie martw się, pomożemy Ci je zdobyć! Obecnie szukamy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żyrardów
    Zakres obowiązków:
    • rozładunek oraz załadunek towarów
    • relokacja palet w obrębie magazynu
    • obsługiwanie skanera

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych niskiego składu - warunek konieczny
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jeśli Twoje uprawnienia nie są z UDT, pomożemy Ci je uzyskać!)
    • punktualność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
    • zorganizowanie egzaminu UDT w miejscu pracy
    • wynagrodzenie ok. 3400 zł brutto/mies.
    • 2-zmianowy system pracy (w sezonie wprowadzana jest 3 zmiana)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikacja oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych kandydata do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 838 – 185 – 25 - 59 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 838 – 125 – 63 - 89. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z administratorami. Przed przekazaniem tych danych, kandydat zostanie poinformowany telefonicznie do jakiego pracodawcy zostaną one przekazane.

    Aplikacji nie odsyłamy, kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przez administratora znajdują się na stronie  http://www.logart.com.pl/index.php/rodo/