Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

operator wózka widłowego

  • Nowa Sól, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować na wózkach widłowych w firmie będącej liderem w branży? Ważna jest dla Ciebie by to pracodawca organizował dojazd do pracy? Aplikuj do nas już dziś i znajdź pracę gwarantującą stabilizację zatrudnienia w Cigacicach koło Nowej soli!

    Nr ref.: /697/06/2018/BN/36748
    Nowa Sól

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie
    • zorganizowany dowóz do pracy
    • stawka godzinowa 19 pln brutto za godzinę
    • premia 300 pln brutto za pracę systemie IV bryg
    • premia 50 pln brutto za pracę w sobotę, niedzielę
    • premia kwartalna BHP
    • praca w Cigacicach k. Nowej Soli w systemie IV brygadowym
    zadania
    • odbiór wyrobów z linii produkcyjnych
    • składowanie produktów na terenie magazynu
    • prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • obsługa systemu komputerowego

    oczekujemy

    • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
    • min 2 letnie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
    • mile widziana znajomość obsługi Warehouse Management System lub innego systemu magazynowego

    Zainteresowany? Aplikuj lub wyślij sms o treści „operator wózka” na numer 697 872 174 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47