Oferta pracy

Operator wózka widłowego

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. O firmie

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Relaksowa 44

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientom w różnych branżach. Praca u nas to przede wszystkim wiedza i możliwości. Nasz zespół tworzą ludzie z różnym doświadczeniem zawodowym, wywodzący się z różnych branż. Uczymy się, zdobywamy wiedzę i umiejętności. Realizujemy się w pracy.

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:
pierwszy etap rekrutacji - rozmowa telefoniczna
REFUNDACJA UDT
DOJAZD Z WROCŁAWIA

Twoje zadania:

  • Obsługa wózków widłowych wysokiego składowania, bocznych, czołowych
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych i ich prawidłowe zabezpieczenie
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerem ręcznym

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz dużą motywację do pracy
  • Cenisz dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zależy Ci na stabilnym i długoterminowym zatrudnieniu i chcesz stać się częścią naszego zespołu na dłużej
  • Nie wymagamy specjalnych umiejętności – wszystkiego nauczymy się wspólnie

Oferujemy:

Transport pracowniczy z linii:
    • -->WROCŁAW – PLAC DOMINIKAŃSKI – Podwale – Arkady Wrocławskie – Hallera Racławicka– Powstańców Śląskich – Przyjaźni – Partynice Jeździecka – Aleja Bielany – firma Pantos
    • --> Ziębice- Nowy Dwór- Henryków- Kazanów- Biały Kościół- Szczodrowice- Strzelin- Karczyn- Łagiewniki- firma Pantos
    • --> Świdnica- Mietków- Maniów- Domanice- Imbramowice- Buków- Osiek- Kostomłoty- Piotrowice- Pełcznica- Kąty Wrocławskie- Gniechowice- firma Pantos
    • --> Kostomłoty- Piotrowice- Pełcznica- Kąty Wrocławskie- Gniechowice- firma Pantos
    • --> Sobótka- Rogów Sobócki- Gniechowice- firma Pantos
    • Pomoc w zdobyciu uprawnień UDT na wózki widłowe
    • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
    • Stabilność, pewność, bezpieczeństwo i pracę od zaraz
    • W przypadku nadgodzin firma zapewnia pracownikom darmowe posiłki

Oferujemy także:

    • Prywatną opiekę medyczną
    • Wiele innych benefitów m.in. - karta Multisport, bony świąteczne, ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji

CV w języku polskim prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy