Oferta pracy

Operator wózka widłowego

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • rozładunek i załadunek towarów

  • kontrola ilości i jakości towarów

  • wydawanie wyrobów i materiałów zgodnie z dokumentami

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny

  • min. półroczne doświadczenie

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania

To oferujemy

  • wynagrodzenie 3650 zł brutto + premia 10%

  • dodatkowo płatna praca w weekendy, 100zł brutto za każdy dzień + wolny dzień w tygodniu

  • pracę dwuzmianową 6-14, 14-22

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

AWG Sp. z o.o.

Chcesz pracować na magazynie i dostawać atrakcyjne wynagrodzenie oraz 2 rodzaje premii?

Aplikuj do nas na stanowisko: operator wózka widłowego.

AWG SP. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy