Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego - obszar produkcja

Klimas Sp. z o.o.O firmie

Klimas Sp. z o.o.

Warszawska 2

Wanaty (pow. częstochowski)

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.
Operator wózka widłowego
- obszar produkcja

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego - transport wewnętrzny
  • dostarczanie komponentów do produkcji z magazynu
  • odbiór wyrobów gotowych z wyznaczonych stref na wydziale produkcji
  • obsługa skanera

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • aktualne uprawnienia wydane przez UDT
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • praca w systemie trzyzmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Ogłoszenie archiwalne