Operator wózka widłowego

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:OWN/04/18

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek oraz załadunek samochodów dostawczych.
    • Wypełnianie dokumentacji.
    • Obsługa wózka widłowego.
    • Praca w obszarze regałów wysokiego składowania.
    • Dostarczanie komponentów na produkcje.
    • Transport produktów gotowych oraz pustych opakowań.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym.
    • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.
    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
    • Podstawowa obsługa komputera.
    • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę tymczasową.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ premia).
    • Bogaty system benefitów (zwrot kosztów za dojazd do pracy, dofinansowanie do karty Multisport i pakietu Luxmed).
    • Pracę w renomowanej firmie.
    • Pracę w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym.
    • Ubrania robocze.
    • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

    Dodatkowe informacje:

    • PRACA OD ZARAZ !
    • Kontakt telefoniczny: 532755496
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.