Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-15
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

    Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

    Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole
    OWW/0119/OP

    Zadania:

    • obsługa wózków widłowych i skanera,
    • dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji, między wydziałami produkcyjnymi,
    • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych,
    • kompletacja towaru,
    • dbałość o porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej.

    Oczekiwania:

    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
    • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane),
    • dbałość o porządek i higienę,
    • umiejętność szybkiego uczenia się.

    Oferujemy:

    • pracę stałą w Opolu,
    • podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie),
    • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola,
    • bezpłatne gorące napoje.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.
    bottomopis