Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flexcraft Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

    W chwili obecnej, dla Naszego klienta z branży automotiv, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Zakres zadań:

    • Obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
    • Praca w magazynie przy realizacji wysyłek towaru,
    • Pomoc przy drobnych pracach magazynowych,
    • Układanie pojemników w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu,
    • Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych wózkiem widłowym.

    Od kandydata oczekujemy :

    • Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
    • Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych minimum 1 rok,
    • Zaangażowania, umiejętności szybkiego uczenia się.

    W zamian oferujemy:

    • Pensję podstawową + comiesięczną premię,
    • Dwie regulaminowe podwyżki,
    • Umowę o pracę,
    • Ciekawą pracę w firmie z zagranicznym kapitałem.

    Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, spełniasz wymagania i chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku aplikuj już dziś.

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od wielu lat skutecznie wspiera polskich przedsiębiorców w procesach personalnych oraz kieruje polskich kandydatów do holenderskich zakładów pracy.

    Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz z pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców.

    Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.
    Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy - KRAZ 273.

    Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniu pracowników do krajów UE
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji