Operator wózka widłowego

  • Orzesze, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom
    Firma METATECH Sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszu - Woszczycach zajmuje się produkcją elementów metalowych do przemysłu meblowego i motoryzacyjnego.

    Obecnie poszukujemy pracownika na następujące stanowisko:
    Miejsce pracy: Orzesze
    Numer referencyjny: Operator wózka widłowego

    Firma mieści się przy trasie DK81 Katowice-Wisła, co powoduje że jest bardzo dobry dojazd samochodem z Katowic, Mikołowa i z Tychów.

    Opis stanowiska:

    • Prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego,
    • Dbanie o terminowe przeprowadzanie załadunku towarów,
    • Rozładunek i odbiór dostaw, lokowanie na regałach.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz uprawnienia z zakresu wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych,
    • Dyspozycyjność (możliwa praca w systemie dwuzmianowym).

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – od zaraz,
    • Premie oraz dodatki,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karta MultiSport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”