Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego - Pakowacz

  • Kutno, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GoodMills Polska jest kluczowym producentem w segmencie produktów pochodzących z przemiału zbóż. W Polsce istnieje od 1999 roku i posiada 4 młyny (Stradunia, Kamionka, Grodzisk Wlkp., Kutno) o łącznym przemiale rocznym blisko 600 tysięcy ton. Wszystkie młyny pracują w technologii szwajcarskiej firmy Bϋhler – lidera w rozwiązaniach dla przemysłu młynarskiego. Zakłady produkcyjne działają w oparciu o systemy zarządzania jakością: ISO 22000, FSSC 22000, IFS 6, GMP+.

    W Młynie w Kutnie (woj. Łódzkie) oferujemy pracę na stanowisku:

    Zadania:

    • Obsługa maszyn pakujących, terminowe realizowanie harmonogramu produkcji
    • Obsługa wózków widłowych
    • Załadunek i rozładunek samochodów
    • Dostarczanie i odbiór towarów z linii produkcyjnej
    • Kontrola wysyłek towarów
    • Prace magazynowo - porządkowe

    Nasze oczekiwania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Mile widziane doświadczenie na produkcji
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Zaangażowanie, dokładność, punktualność
    • Książeczki sanitarno-epidemiologicznej

    CO OFERUJEMY?

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Miłą atmosferę w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą na adres:

    GoodMills Polska Kutno Sp. z o.o.
    ul. F. Chopina 29, 99-300 Kutno

    lub za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez GoodMills Polska Kutno Sp. z o.o. ul. F. Chopina 29, 99-300 Kutno.”

    Administratorem danych jest GoodMills Polska Kutno Sp. z o.o. ul. F. Chopina 29, 99-300 Kutno. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.