Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Gacki (pow. pińczowski), Pińczów, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o. o. i Siniat Sp. z o.o. wchodzą w skład grupy kapitałowej Etex Building Performance – dywizji międzynarodowego koncernu Etex Group, będącego jednym ze światowych liderów na rynku rozwiązań budowlanych i biernej ochrony przeciwpożarowej.

    Obecnie do firmy Siniat Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zakłady Produkcyjne Siniat w Pińczowie (Gacki)

    OPIS STANOWISKA

    Zakres obowiązków

    • Odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, wydanie towaru z magazynu, załadunek towaru;
    • Kontrolowanie towaru wchodzącego i wychodzącego z magazynu
    • Wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów;
    • Wykonywanie czynności kontrolnych przyjmowanego / wydawanego towaru;
    • Wykonywanie prac wykończeniowych: etykietowanie towarów, pakowanie, przepakowywanie, paletyzowanie;
    • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki,
    • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych;
    • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie oraz optymalizacja pod kątem składowania towarów,
    • Uczestnictwo w inwentaryzacji magazynu,
    • Terminowa realizacja zleconej pracy,

    WYMAGANIA

    • Uprawnienia na wózki widłowe;
    • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania;
    • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy;
    • Gotowość do pracy zmianowej zgodnie z harmonogramem pracy (praca 5 dni w tygodniu)
    • Otwartość i umiejętność budowania pozytywnych relacji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy i punktualność,
    • Uczciwość i kultura osobista;
    • Samodyscyplina, rzetelność.

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji w oparciu o umowę o pracę,
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych szkoleniach,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej,
    • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą na powyższym stanowisku, wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikuj.