Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Głogowska 14

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • transport elementów zabudowy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
  • rozładunki, załadunki samochodów.

Nasze wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy uprawnień do obsługi wózków widłowych, umiejętności manualnych i czytania rysunku technicznego, zmysłu technicznego.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie,
  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :),
  • dodatkowy system premiowania powiązany z wynikami zespołu,
  • interesujący pakiet socjalny ( m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin,
  • program MultiSport,
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe,
  • parking na terenie MTP,
  • obiady dofinansowane przez pracodawcę.

Operator wózka widłowego, Głogowska 14, Grunwald, Poznań