Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Wózka Widłowego

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

27,50 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:20:00-04:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie oraz składowanie towaru,

  • operowanie paletami na regałach wysokiego składowania,

  • prace porządkowe w magazynie.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków UDT - warunek konieczny,

  • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania,

  • pełnoletność,

  • pełna sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • współpracę w miejscowości Robakowo k/Poznania,

  • współpracę od poniedziałku do piątku w godzinach 20:00-04:00,

  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 27,50zł/h brutto + premia do 500zł,

  • dodatek w wysokości 100zł za każdy tydzień pracy wypłacany w ostatnim tygodniu grudnia (dla pracowników pracujących w okresie październik-grudzień 2022)

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,

  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz rozwoju rynku pracy na terenie całej Polski, prowadzącą działalność w zakresie czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów, doradztwa personalnego, payroll i outsourcingu.

Nasza praca jest dla nas pasją, a to co robimy zwyczajnie lubimy. Pasja ta motywuje nas do działań, odkrywania nowych możliwości i realizacji oczekiwań naszych Klientów oraz pracowników, zawsze staramy się być jak najbliżej pracowników oraz kandydatów.

Workhouse4you wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23651.

Przewiń do profilu firmy