Ta oferta pracy jest nieaktualna od 590 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego – Pracownik Magazynowy

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku artykułów spożywczych w kategorii FMCG. Marka SONKO pod którą od lat sprzedajemy nasze wyroby gwarantuje najwyższą jakość produktów. Obecnie w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór ryżu, kasz, wafli ryżowych, wafli w polewach, pieczywa lekkiego oraz nowości: lekkie POPCOOL CHIPSY oraz przekąski o wysokiej zawartości błonnika – Chipsy błonnikowe. Nasze produkty sprzedawane są na terenie całej Polski, prężnie rozwija się również eksport na rynki zagraniczne. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • lokowanie towaru zgodnie ze wskazaniem systemu magazynowego,
    • przyjmowanie i wydawanie surowców i wyrobu gotowego,
    • kompletowanie zamówień do wysyłki,
    • prace załadunkowo – rozładunkowe,
    • dbałość o porządek i czystość w magazynie.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum zawodowego wykształcenia,
    • dyspozycyjności i gotowości do pracy w zmiennym systemie czasu pracy,
    • doświadczenia w pracy na magazynie,
    • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
    • mile widziana znajomość komputerowych programów magazynowych.

    Chętnym do pracy oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego - system wewnętrznych awansów stanowiskowych,
    • finansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków,
    • finansowaną przez firmę prywatną opiekę medyczną,
    • kartę Multisport.

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, DzU nr 133, poz. 883).

    Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.