Operator Wózka Widłowego - Pracownik Magazynowy

GEFCO Polska

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00, 18:00-02:00, 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Akacjowa 4

Psary (pow. będziński)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładowanie i przeładowanie towarów

  • Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku

  • Przygotowanie dokumentacji magazynowej

  • Dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych czołowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok) - bez wysokiego składu

  • Gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku - w weekendy nie pracujemy

  • Znajomość obsługi komputera (lub otwartość na naukę w tym zakresie)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w (nasze zmiany: 6:00- 14:00; 9:00-17:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00, 18:00-02:00, 22:00- 6:00)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Pierwsza umowa na 6 m-cy, kolejna umowa na czas nieokreślony

  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, na imprezy kulturalne, system rabatowy

  • Premiowany system poleceń pracowniczych

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Pracę w przyjaznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość nauki języków obcych

  • wypłata na życzenie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy