Operator Wózka Widłowego - Pracownik Magazynowy

GEFCO Polska

  • Psary (pow. trzebnicki)

    Psary (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie przeładunku towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru; identyfikowanie, skanowanie i układanie towarów wg procedur oraz zasad obowiązujących w firmie

  • Kompletacja towaru

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej przychodzącej i wychodzącej

  • Weryfikacja i dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

  • Uzupełnianie systemu dokumentacyjnego w celu zapewnienia przejrzystości operacji

  • Weryfikacja poprawności oznakowania dokumentów, kontroli towarów

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Posiadasz zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi wózków jezdniowych, podnośnikowych (I WJO)

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Znasz obsługę komputera min. poczty elektronicznej

  • Umiesz i chcesz pracować zespołowo

  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność i punktualność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagradzania wraz z premią

  • 2 zmianowy system pracy w godzinach: 6-14; 14-22

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport lub bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy

  • Karty podarunkowe dla pracownika i jego dzieci

  • Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego przez platformę on-line

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy