Oferta pracy

Operator wózka widłowego – pracownik magazynu

Valeo Service Eastern EuropeO firmie

Valeo Service Eastern Europe

Warszawska 1

Stryków

Valeo Service Eastern Europe to firma o profilu handlowo-usługowym należąca do Grupy Valeo oraz działająca na rynku samochodowych części zamiennych w 11 krajach Europy Środkowej i Wschodniej, oferująca gamę 23,000 pozycji asortymentowych dostosowaną do profilu parku samochodowego obsługiwanego regionu. Firma ma swoją siedzibę w Warszawie oraz magazyn, centrum szkoleń i wsparcia technicznego Tech’Care w Strykowie pod Łodzią, w których to zatrudnia łącznie ok. 80 osób.

Obecnie do Valeo Service Eastern Europe prowadzona jest rekrutacja na stanowisko
Miejsce pracy:  Stryków

Oferta:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez naszego  Valeo Service Eastern Europe na podstawie umowy
    o pracę (po 3-miesięcznym okresie zatrudnienia przez agencję pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym comiesięczny dodatek do wynagrodzenia oraz dodatkowe środki
    na dojazdy
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (Multisport, ubezpieczenie medyczne i grupowe)
  • Regularna praca w systemie 2-zmianowym (6.00 – 14.00, 14.30 – 22.30)
  • Dobrą, przyjazną atmosferę pracy oraz doskonałe warunki socjalne (ubranie, dodatkowa przerwa, świeże owoce, kawa i herbata, udział w firmowych imprezach integracyjnych)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO (mile widziane uprawnienia UDT IWJO)
  • Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Rzetelność, pracowitość i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Zadania:
  • Obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru)
  • Obsługa skanerów
  • Przygotowanie zamówień do wysyłki - kompletacja
  • Operacje magazynowe - uzupełnianie miejsc magazynowych, relokacja towarów
  • Zabezpieczanie towarów do wysyłki - zamykanie palet, etykietowanie
  • Wypełnianie dokumentów magazynowych
  • Praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy z zachowaniem norm i standardów BHP
All interested in this position are asked to send their CV including the protection personal data clause:

"I hereby agree for processing my personal information included in my application for recruitment purposes realized by Valeo Autosystemy Sp. z o.o. and Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o. Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. and Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(accordance with the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and of the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).”

If you wish to take part in other recruitment processes to our company, please add the following clause:

“I also agree for preserve and process my personal data included in my application in future recruitment processes by or for the date administrator."

We kindly inform that we will contact only with chosen candidates.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy