Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

  • Zabrze, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK MAGAZYNU

    For us going to work everyday has an even greater purpose than putting the latest product or technology on the market. It’s about improving the everyday lives of millions. By staying humble and open for new ideas – we can push the boundaries for cooking, cleaning and wellbeing at home. But to keep doing so, we need more people who want to innovate and re-imagine what life at home can be.

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, PRACOWNIK MAGAZYNU,
    Zabrze

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa i kierowanie wózkiem widłowym
    • rozładunek i załadunek dostaw komponentów
    • przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem produkcji
    • przewożenie i załadunek wyrobów gotowych
    • rozmieszczanie wyrobów gotowych na magazynie
    • pozostałe prace magazynowe

    OCZEKUJEMY:

    • umiejętności obsługi i kierowania wózkiem widłowym wraz z uprawnieniami wydanymi przez UDT – mile widziane
    • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • umiejętności logicznego myślenia
    • dokładności i zaangażowania w powierzone obowiązki
    • współpracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bogaty system premiowania oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
    • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
    • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna w grupie LUXMED lub karta przedpłacona)
    • pracę w systemie 3-zmianowym
    Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

    About Electrolux Group

    Electrolux is a global leader in home appliances and appliances for professional use, based on deep consumer insight. We offer thoughtfully designed, innovative and sustainable solutions, developed in close collaboration with professional users.

    Read more about what we do here.

    Osoby zainteresowane uczestnictwem w procesie rekrutacji prosimy przesłanie CV zawierającego klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.