Oferta pracy

Operator wózka widłowego / Pracownik terminalu

Schenker Sp. z o.o.

Ryszarda Chomicza 3

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek aut,

  • Rozwożenie towaru po powierzchni terminalu i wydanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,

  • Kompletacja towaru z użyciem mobilnych urządzeń,

  • Załadunek aut.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat. B (jeśli chcesz pracować przy sortowaniu przesyłek paczkowych - nie wymagamy uprawnień),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia u lidera na rynku,

  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowej korporacji,

  • Dowóz do pracy busem pracowniczym (3 przystanki we Wrocławiu),

  • Zatrudnienie od zaraz,

  • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,

  • Pensję podstawową + premię co miesiąc,

  • Wysokiej jakości odzież ochronną,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Jasny zakres obowiązków oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli masz CV – aplikuj poprzez formularz, a jeżeli wolisz porozmawiać z bezpośrednim przełożonym i poznać szczegóły przez złożeniem CV – zadzwoń.

Miejsce pracy: Chomicza 3A, 55-080, Nowa Wieś Wrocławska

Kontakt: 603 500 289

UWAGA: W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Oddział WROCŁAW (NOWA WIEŚ WROCŁAWSKA) - Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)