Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wózka widłowego przedniego, bocznego

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.

  • Moerdijk, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych przednich i bocznych

  • Rozładunek i załadunek ciężarówek

  • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie

  • Przewożenie palet z towarem

  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa

  • Inne prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem

  • Możliwość pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem

Pracodawca oferuje

  • Stawka 13,98 e/h brutto

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii

  • Ubezpieczenie

  • Opiekę polskich koordynatorów

  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

  • Możliwość długoterminowej współpracy

Stawka

13.98 euro brutto / h

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Przewiń do profilu firmy