Logo Pracuj.pl

Operator wózka widłowego

DEKA-TRANS SP. Z O.O.O firmie

  • Radonice (pow. warszawski zachodni)
    Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w magazynie wysokiego składowania, obecnie na 2 zmiany (6-14, 14-22), możliwe, że z czasem na 3 zmiany,
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych,
  • Przyjmowanie, składowanie, kompletowanie i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniem,
  • Udział w inwentaryzacji,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej – praca w programie do prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT – warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność związana z pracą w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pracę stałą,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności / wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny pakiet premii,
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za pracę w weekend,
  • Możliwość czasowego dostosowania grafiku pracy do indywidualnych potrzeb,
  • Dobrą atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program poleceń pracowników,
  • Spotkania integracyjne,
  • Kawę i herbatę.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

DEKA-TRANS SP. Z O.O.

DEKA-TRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Radonicach, Radonice 46b, 05-870 Błonie to dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, podążająca za potrzebami swojego zespołu oraz Klientów. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz doskonalić procesy magazynowe z nami - dołącz do nas.

Operator wózka widłowego, Radonice (pow. warszawski zachodni)