Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator wózka widłowego

  • Siewierz, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWGO
    Miejsce pracy: Siewierz

    Zadania:

    • Obsługa wózka widłowego, wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
    • Odbieranie odpadów tj. papier, folia, plastik, metal, itd. z linii produkcyjnych – przekazywanych przez pracowników klienta,
    • Transport odpadów poprodukcyjnych na terenie fabryki,
    • Sortowanie, segregacja odpadów poprodukcyjnych na terenie fabryki,
    • Bieżąca obsługa belownicy, prasy do odpadów,
    • Składowanie i przechowywanie segregowanych odpadów wg wytycznych klienta,
    • Dbanie o właściwy porządek na terenie pomieszczeń sortowania i składowania odpadów oraz czystość podległych urządzeń i narzędzi pracy,

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • Systematyczność i dyspozycyjność,
    • Prawo jazdy kat B – mile widziane

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pakiet socjalny (dofinasowanie do urlopów, możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego,)
    • Szkolenia i możliwość rozwoju oraz awansu,
    • Możliwość skorzystania z karty sportowej,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190.

    Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik gospodarczy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom