Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Wózka Widłowego

  • Siewierz, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siewierz
    Zadania:
    • Obsługa wózka widłowego, wózka jezdniowego z napędem silnikowym,
    • Odbieranie odpadów tj. papier, folia, plastik, metal, itd. z linii produkcyjnych – przekazywanych przez pracowników klienta,
    • Transport odpadów poprodukcyjnych na terenie fabryki,
    • Sortowanie, segregacja odpadów poprodukcyjnych na terenie fabryki,
    • Bieżąca obsługa belownicy, prasy do odpadów,
    • Składowanie i przechowywanie segregowanych odpadów wg wytycznych klienta,
    • Dbanie o właściwy porządek na terenie pomieszczeń sortowania i składowania odpadów oraz czystość podległych urządzeń i narzędzi pracy,

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • Systematyczność i dyspozycyjność,
    • Prawo jazdy kat B - mile widziane,

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
    • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-982, Al. Jana Pawła II 190 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.)”.

    bottom