Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator wózka widłowego

WORKPOL Sp. z o.o.

4 2005 175 brutto / mies.
  • Słubice

    Słubice, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

przedsiębiorstwa zajmującego się obróbką elementów metalowych

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego,

  • obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,

  • załadunek i rozładunek samochodów,

  • dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie,

  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT,

  • doświadczenie w pracy w magazynie z obsługą wózka widłowego,

  • otwartość na pracę w systemie 3 – zmianowym,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • odpowiedzialność, punktualność, dokładność.

Pracodawca oferuje

  • długofalowe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę - Bezpośrednio z Firmą,

  • konkurencyjne wynagrodzenie: 4200 - 5175zł brutto,

  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego,

  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

  • częściowe pokrycie dojazdów do pracy,

  • pakiet benefitów: świadczenia pieniężne przed świętami, rodzinne paczki świąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, pożyczki niskoprocentowe.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • paczki świąteczne

Zainteresowany?

Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do przesłania CV.

Workpol Polska Sp. z o.o. - jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego na terenie całego kraju.

Należymy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat. Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598.

Przewiń do profilu firmy